Dodaj ogłoszenie

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

ZMIANA DATY DODANIA OFERTY W OLX

Z pewnością zdziwiła Cię różnica pomiędzy datą dodania tej samej oferty w Otodom i OLX. W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego tak się dzieje. Wynika to z faktu, że każdy serwis ma indywidualny system wyświetlania dat przy prezentowanych ogłoszeniach.

Data dodania oferty w Otodom nigdy nie ulega zmianie. Natomiast data prezentowana przy ogłoszeniu na OLX zmienia się co 14 dni, jeśli przy ofercie dokonywane są jakiekolwiek zmiany (edycji np. ceny, zdjęć, opisu).

W momencie kiedy po raz pierwszy Twoje ogłoszenie zostaje dodane w OLX za pośrednictwem Otodom, oferta jest tam widoczna również przez 30 dni. Jeżeli nie dokonujesz żadnych zmian w jej treści lub parametrach, jej pozycja na liście wyszukiwań ulega stopniowemu spadkowi w Otodom jak i OLX. W takim przypadku data dodania na OLX pozostaje bez zmian.

 Jeżeli dodajesz ofertę na Otodom i dokonasz w niej zmian po 14-stym dniu lub później, to oferta zostanie automatycznie podbita na szczyt listy w OLX. Edycja ogłoszenia spowoduje także zmianę daty dodania oferty na dzień, w którym jej dokonano.

Jeżeli po kolejnych 14-stu dniach ponownie dokonasz edycji oferty, data dodania ogłoszenia w OLX kolejny raz zostanie zaktualizowana do bieżącego dnia i tym samym Twoje ogłoszenie trafi na początek listy wyszukiwania w OLX.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.