Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Co to jest Mapa Transakcji?

Mapa Transakcji to nowa usługa serwisu Otodom, wykorzystująca wiedzę i technologię dostarczoną przez spółkę Cenatorium, dysponującą unikalną bazą informacji o nieruchomościach w Polsce i ich otoczeniu. Nasza baza zawiera aktualnie informacje o ponad 3,4 milionach transakcji sprzedaży gruntów niezabudowanych, zabudowanych oraz lokali.

Dane w Mapie Transakcji są na bieżąco aktualizowane, a pozyskiwane są przede wszystkim z państwowych Rejestrów Cen i Wartości Nieruchomości (RCiWN). Oznacza to, że stanowią wiarygodne źródło, ponieważ składają się na nie przede wszystkim informacje zawarte w aktach notarialnych i operatach szacunkowych.

Co zyskujesz dzięki korzystaniu z Mapy Transakcji?

  • Możliwość zweryfikowania realnych cen transakcyjnych i szansę na określenie prestiżu sprawdzanej lokalizacji.
  • Dostęp do jednego, zbiorczego źródła informacji o transakcjach sprzedaży w Polsce - zgromadziliśmy dla Ciebie w jednym miejscu dane ze wszystkich Rejestrów Cen i Wartości Nieruchomości.
  • Dostęp do wiarygodnych i aktualnych danych – RCiWN spełnia wymogi Komisji Nadzoru Finansowego i jest regularnie aktualizowana.
  • Dostęp do kompletnych danych, ponieważ Mapa Transakcji obejmuje 97% transakcji dokonanych od 2012 roku na rynku nieruchomości.