Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak szukać nieruchomości?

Najlepiej od razu wejdź na naszą stronę główną i ciesz się bogatym wyborem ofert. Pamiętaj - Otodom jest dla Ciebie zupełnie bezpłatny.

Jeśli intensywnie poszukujesz mieszkania/domu polecamy Ci zapisać się na powiadomienia e-mail o nowych ofertach. Aby otrzymywać takie powiadomienia trzeba posiadać aktywne konto w Otodom. Na stronie głównej Otodom wyszukaj ogłoszenia, które Cię interesują i kliknij „Zapisz to wyszukiwanie”. Wszystkie zapisane wyszukiwania odnajdziesz na swoim koncie w zakładce „Obserwowane” z ikoną gwiazdy, jak na obrazku poniżej:

 

Za każdym razem gdy w Otodom pojawią się nowe ogłoszenia spełniające wskazane przez Ciebie kryteria wyślemy Ci informację drogą mailową. Chyba, że odznaczysz opcję powiadomień e-mail i usuniesz „haczyk” przy „Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach przez e-mail”, jak na obrazku powyżej.

Ważne! Wyszukiwania możesz zapisać w schowku będąc niezalogowanym do konta w Otodom, jednak wtedy wyszukiwania nie zostaną zapisane na trwałe, ani nie będziesz otrzymywał powiadomień o nowych ofertach na e-mail.

Zarejestruj się by otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.