Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Zakończenie współpracy - jak zgłosić wypowiedzenie?

Wypowiedzenie możesz przesłać do nas poprzez formularz kontaktowy lub mailowo na adres umowa@otodom.pl. Nie wymagamy osobnego dokumentu - krótkie oświadczenie o wypowiedzeniu w treści zgłoszenia lub maila w zupełności wystarczy.

Co ważne, abyśmy mogli skutecznie wprowadzić wypowiedzenie na Twoim koncie w Otodom, koniecznie w swoim zgłoszeniu podaj adres e-mail, na który założone jest konto w Otodom.

Jaki jest okres wypowiedzenia? 

Okres wypowiedzenia trwa 30 dni i rozpoczyna się po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym zostało złożone wypowiedzenie. 

Przykład:

  • bieżący okres rozliczeniowy trwa od od 8 maja do 6 czerwca
  • wypowiedzenie otrzymujemy 1 czerwca
  • okres wypowiedzenia będzie trwał 30 dni od daty 7 czerwca czyli po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym zgłoszono wypowiedzenie 
  • współpraca zostanie zakończona z dniem 6 lipca 

Powyższy przykład oznacza również, że od momentu złożenia wypowiedzenia zostaną wystawione 2 faktury: z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego tj. 6 czerwca i z końcem okresu wypowiedzenia tj. 6 lipca. 

Wraz z zakończeniem współpracy z Otodom, wszystkie ogłoszenia na Twoim koncie zostaną wyłączone i będą niewidoczne dla osób poszukujących. 

Po zakończeniu współpracy z Otodom, nadal możliwy będzie dostęp do konta do zakładki Płatności > Faktury - dzięki temu nadal zapewniamy dostęp do historii płatności i faktur, danych często niezbędnych w dalszej działalności firmy.

Nie chcesz ponosić kosztów w okresie wypowiedzenia? 

Jeśli w okresie wypowiedzenia:

  • nie aktywujesz nowych ogłoszeń,
  • nie przedłużysz dotychczasowych ogłoszeń,
  • nie aktywujesz żadnych promowań,

wówczas za okres wypowiedzenia nie zostaną naliczone żadne koszty. 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji w sprawie wypowiedzenia - zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy lub z Twoim Opiekunem.