Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak będę rozliczany na koncie deweloperskim?

Wysokość opłat na koncie deweloperskim zależy od liczby wystawień ogłoszeń inwestycji

Wystawienie to inaczej każda nowa aktywacja ogłoszenia lub przedłużenie istniejącego ogłoszenia w Otodom na okres 30 dni.  

Okres rozliczeniowy na koncie deweloperskim wynosi 30 dni i jest liczony od momentu, gdy aktywujesz swoje konto poprzez wpisanie kodu aktywacyjnego podczas pierwszego logowania w Otodom. Twój okres rozliczeniowy nie będzie pokrywał się więc z miesiącami kalendarzowymi, ani trwał od 1-go do 30-go. 

Załóżmy że przykładowy okres rozliczeniowy na Twoim koncie trwa od 17 maja do 16 czerwca. Jeżeli 20 maja dodasz w Otodom 2 ogłoszenia inwestycji, to na fakturze pojawi się opłata za 2 wystawienia.

Jeśli w tym samym okresie usuniesz jedną z inwestycji i dodasz nową, to na fakturze wystawionej na koniec okresu rozliczeniowego pojawią się 3 wystawienia, ponieważ przez cały okres rozliczeniowy opublikowane zostały łącznie 3 ogłoszenia inwestycji.

Jeżeli w ramach każdej inwestycji dodasz pojedyncze ogłoszenia mieszkań lub lokali, to nie wpłynie to na wysokość opłat na fakturze. Na koniec deweloperskim naliczamy opłaty wyłącznie za wystawienia ogłoszeń inwestycji, liczba ogłoszeń w ramach danej inwestycji nie ma wpływu na opłaty. 

Faktury w Otodom naliczane są z dołu, zawsze na koniec okresu rozliczeniowego. Na fakturze zostaną zliczone wystawienia ogłoszeń inwestycji oraz promowania lub inne usługi zakupione w danym okresie rozliczeniowym.