Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak działa podbicie?

Chcesz, aby Twoja oferta była u góry wyników wyszukiwania?

Podbicie to rodzaj promowania, dzięki któremu w szybki sposób Twoje ogłoszenie trafi na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania dla danej lokalizacji. 

Jest to jeden z najszybszych i najtańszych sposobów promowania ofert w Otodom. Podbicie kosztuje tylko 9,84 zł brutto przy płatności zarówno kartą, przelewem, jak i przez sms.

Przykład: jeśli Twoje ogłoszenie w wynikach wyszukiwania w danej lokalizacji było na miejscu nr 6, to po wykorzystaniu podbicia, w wynikach wyszukiwania będzie na miejscu nr 1. 

Musisz jednak pamiętać o tym, że z podbicia może w tym samym czasie skorzystać każdy inny ogłoszeniodawca w Otodom. Co to oznacza? Że nie możemy Ci zagwarantować, jak długo Twoja oferta będzie na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania.

Od razu po włączeniu podbicia ogłoszenie znajdzie się u góry danej listy ogłoszeń i będzie się tam utrzymywało do czasu, aż inni użytkownicy nie dodadzą nowego ogłoszenia lub sami nie skorzystają z opcji podbicia.

Co warto wiedzieć? 

  1. Tylko oferta, która posiada co najmniej jedno zdjęcie może zostać podbita. 
  2. Jeśli wykupiłeś pakiet aktywacyjny, który zawiera podbicia - będą one automatycznie uruchamiane zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. 

Sprawdź inne artykuły: