Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak zacząć współpracę?

Zacznijmy od początku czyli od rejestracji konta - po kliknięciu w ten link przejdziesz do formularza rejestracji dla biur nieruchomości. W formularzu poprosimy Cię nie tylko o podanie najważniejszych danych ale też m.in. o wybór programu do eksportu jeśli z takiego korzystasz. Wtedy też będziesz poproszony o akceptację Ogólnych Warunków Świadczenia Usług dla Biur Nieruchomości

Gdy już wypełnisz formularz i klikniesz "Zapisz" trafi on do nas do weryfikacji, która polega na sprawdzeniu Twoich danych fakturowych zgodnie z rejestrami (CEIDG, KRS lub REGON). Jeśli wszystko będzie się zgadzać - a zwykle tak jest, skontaktujemy się z Tobą - będzie to dobra okazja do zadania nurtujących pytań.

Pamiętaj! Zanim Twoje konto się uaktywni będziesz musiał jeszcze wpisać kod aktywacyjny. 

Taki kod dostaniesz od naszego pracownika, który skontaktuje się z Tobą aby potwierdzić dane które podałeś podczas rejestracji. Dokładamy wszelkich starań, żeby odbyło się to możliwie jak najszybciej, natomiast pracujemy w godzinach 9-17 więc jeżeli nie zdążyliśmy się z Toba skontaktować w dniu rejestracji to na pewno odezwiemy się rano następnego dnia. 

Gdy wpiszesz już kod aktywacyjny na koncie można powiedzieć, że zawarłeś z nami umowę. Możesz też od tego momentu korzystać z dostępnych pakietów wyróżnień oraz promować ogłoszenia w OLX. Zaczynamy wtedy wystawiać Ci comiesięczne faktury według naszego cennika.

Garść potrzebnych informacji na koniec:

  1. Faktury wystawiane są u nas zawsze na koniec okresu rozliczeniowego (z dołu).
  2. Umowa z Otodom zawierana jest na czas nieokreślony.
  3. Okres wypowiedzenia wynosi jeden miesiąc (30 dni) i jest liczony od następnego dnia po wystawieniu faktury za okres rozliczeniowy, w którym przesłałeś wypowiedzenie.

 Zobacz też nasz poradnik video, w którym pokazujemy jak założyć konto.

Możesz teraz z powodzeniem zarejestrować konto :)