Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak działa promowanie: TOP - początek listy?

Promując inwestycję na początku listy zamieszczasz ją w sekcji „wyróżnione inwestycje” wśród 3 TOP ogłoszeń na górze listy wyszukiwania, tak jak na tym obrazku:

                                   

To nie wszystko. Twoja inwestycja prezentowana jest jednocześnie w drugim miejscu listy wyników, w sekcji „Wszystkie ogłoszenia”, gdzie jest wyraźnie oznaczone pomarańczową szarfą. Można powiedzieć, że wykupując promowanie TOP – początek listy duplikujesz swoją inwestycję i sprawiasz, że poszukujący trafi na nie przynajmniej 2 razy podczas wyszukiwania:

Wyróżnionych TOP ogłoszeń na górze strony jest zawsze 3. Ogłoszenia te rotują – czyli zmieniają się przy każdym przeładowaniu strony. Przechodząc z jednej strony listy wyników na drugą wyświetlisz inną grupę 3 TOP ogłoszeń.

Co więcej, 3 TOP ogłoszenia zobaczysz na każdej stronie listy wyników. Jeżeli lista wyników dla przykładowych kryteriów „Kraków, mieszkanie na sprzedaż” będzie mieć 100 stron – Twoje ogłoszenie wypromowane w ten sposób może wyświetlić się zarówno na 1, jak i 100 stronie z listą wyników. Nie ma więc szansy, by poszukujący przeoczyli takie ogłoszenie, celowo pomijając ogłoszenia promowane i przechodząc dalej.

Uwaga, promując ogłoszenie w ten sposób, nie sprawiasz, że trafi ono jednocześnie na szczyt listy „Wszystkich ogłoszeń”, tej tuż poniżej 3 TOP ogłoszeń. Jeśli chcesz, by ogłoszenie było na górze tej listy, możesz je podbić. Zobacz jak działa Podbicie.

Promowanie TOP - Początek listy dostępne jest w 3 wariantach czasowych - na 7, 15 i na 30 dni.

Najtańszy 7 dniowy wariant to koszt 24,99 zł netto za jedno promowanie.

Pośredni wariant na 15 dni wynosi 34,99 zł netto za jedno promowanie.

Najdłuższa opcja na 30 dni kosztuje 49,99 zł netto za jedno promowanie.

Przeczytaj też jak możesz uruchomić promowanie.

Promowania w zakupione w pakietach są tańsze. Sprawdź też dostępne pakiety promowań.

Pamiętaj, że tylko oferta, która posiada co najmniej jedno zdjęcie może zostać wypromowana.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.