Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

NOWE FORMY PROMOWAŃ

Uwaga! Nie masz czasu na czytanie? Obejrzyj nasz tutorial o promowaniach.

Dowiedz się jak teraz działają wyróżnienia dla Twoich ogłoszeń.

Promowanie na stronie głównej

Tuż pod wyszukiwarką umieściliśmy ogłoszenia promowane.  Jest to nowa odsłona naszego promowania na stronie głównej w niezmienionej cenie. Teraz ogłoszenie promowane w ten sposób nie tylko prezentowane jest w bardzo widocznym miejscu na stronie głównej, ale też zostaje oznaczone widoczną pomarańczową wstążką na liście wyników wyszukiwania. Ze względu na charakter tego promowania zachęcamy do wyróżniania w ten sposób ofert z bardzo atrakcyjnymi, przyciągającymi oko zdjęciami. Wtedy promowanie to może osiągnąć najlepszy efekt.

TOP – początek listy

Kolejną niespodzianką jest zmiana działania w promowaniu na początku listy. Promowanie przy okazji zmian otrzymało  nową, krótszą nazwę „TOP – początek listy”.  Ogłoszenie promowane TOP wyświetlane jest teraz w dwóch miejscach jednocześnie:

- Na samej górze listy wyników,  rotacyjnie,  jako jedno z  trzech pierwszych ogłoszeń na każdej stronie z wynikami wyszukiwania. 

-Na liście wyników „organicznych” tuż pod 3 TOP ogłoszeniami.

Ogłoszenie promowane oznaczone jest charakterystyczną pomarańczową wstążką.

Żeby jeszcze bardziej wzmocnić skuteczność "TOP - początek listy" stosuj dodatkowo podbicie. Podbicie przeniesie Twoją ofertę na górę listy wyników organicznych.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.