Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Na czym polega promowanie Oferta VIP?

Od dnia 3 grudnia 2019 roku nie będzie możliwości zakupu promowania VIP.
Wszystkie wykupione przed tą datą promowania zostaną zrealizowane zgodnie z zakupionym czasem trwania. 

"Oferta VIP" to opcja prestiżowej promocji Twojego ogłoszenia , wraz z wyraźnym logo Twojego biura tuż nad listą wyników. Spójrz jak wygląda to w praktyce:

Jak to działa?

Oferta VIP gwarantuje stałą obecność przez 3, 7 lub 15 dni na szczycie pierwszej strony wyników wyszukiwania dla 3 podstawowych kryteriów:

 1. danego miasta,
 2. typu nieruchomości (mieszkanie, dom, itd.)
 3. rodzaju transakcji (sprzedaż/wynajem)

Dla przykładu: w każdym mieście będą dostępne 4 boksy reklamowe, na każdy typ nieruchomości i rodzaj transakcji, czyli w Warszawie dostępne będą:

 • 4 oferty VIP na sprzedaży mieszkań w Warszawie
 • 4 oferty VIP na wynajmie mieszkań w Warszawie
 • 4 oferty VIP na sprzedaży domów w Warszawie
 • 4 oferty VIP na wynajmie domów w Warszawie itd.

Dodatkowe parametry nie mają znaczenia

Promujesz w boksie VIP mieszkanie z Poznańskich Jeżyc, a potencjalny Klient wyszukuje mieszkań na Grunwaldzie lub w Nowym Mieście? Nic nie szkodzi. I tak wyświetlimy Klientowi Twoją ofertę, bo liczą się 3 podstawowe kryteria – miasto, rodzaj nieruchomości i typ transakcji. Podobnie z innymi dodatkowymi parametrami, np. ceną. Oferta VIP zostanie wyświetlona poszukującemu także w przypadku, w którym cena Twojego ogłoszenia nie znajduje się w wybranym przez niego zakresie. Nie ma więc możliwości aby Twoja oferta pozostała niezauważona!

Wyszukiwanie według powiatu i województwa

Wyjątek stanowią wyniki wyszukiwania po całym województwie lub powiecie. Przy takich parametrach do wyświetlenia zostaną wylosowane oferty VIP ze wszystkich miast w danym powiecie/województwie. Losowanie następuje przy każdym przeładowaniu strony. Ten sposób wyszukiwania stanowi jednak niewielki procent całości.

Ile to kosztuje?

Oferty VIP traktujemy jako ekskluzywną reklamę. Stąd wycena jest uzależniona od ruchu, jaki generuje pierwsza strona wyników wyszukiwania. Dlatego wprowadziliśmy 3 grupy cenowe - według lokalizacji a każdy z nich w 3 wariantach czasowych na: 3, 7 i 15 dni.

Warszawa:

 • 3 dni - 199 zł netto (244,77 zł brutto),
 • 7 dni - 399 zł netto (490,77 zł brutto),
 • 699 zł netto (859,77 zł brutto), czas trwania promocji - 15 dni;

 - dla nieruchomości znajdujących się w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu: 

 • 149 zł netto (183,27 zł brutto), czas trwania promocji - 3 dni;
 • 299 zł netto (367,77 zł brutto), czas trwania promocji - 7 dni;
 • 499 zł netto (613,77 zł brutto), czas trwania promocji - 15 dni;

 - dla nieruchomości znajdujących się w pozostałych miejscowościach:

 • 99 zł netto (121,77 zł brutto), czas trwania promocji - 3 dni;
 • 199 zł netto (244,77 zł brutto), czas trwania promocji - 7 dni;
 • 349 zł netto (429,27 zł brutto), czas trwania promocji - 15 dni;

Jak zakupić ofertę VIP ?

Dla wybranego ogłoszenia ofertę VIP możesz wykupić na 3, 7 lub 15 dni. Wystarczy zalogować się na konto w Otodom a sama aktywacja wygląda podobnie jak w przypadku innych promowań.

Uwaga! Pamiętaj, że dla każdej listy wyników wolne są tylko 4 miejsca na reklamę VIP. Wykupić promowanie możesz tylko wtedy, gdy w danym momencie w wybranym mieście i typie nieruchomości jest wolny boks reklamowy. Jeżeli żadna oferta nie jest promowana, nie wyświetlamy boksu z ofertami VIP. W takim przypadku możesz jako pierwszy wykupić ofertę VIP i wyświetlać swoje ogłoszenie w prestiżowej lokalizacji listingu. Pozostałe wolne sloty zostaną wypełnione ogłoszeniami prywatnymi.

Żeby sprawdzić, czy jest wolne miejsce na promocję Twojej oferty zaloguj się na swoje konto w Otodom i kliknij przycisk "Promuj" przy danym  ogłoszeniu. Jeśli opcja "oferta VIP" będzie widoczna, oznacza to, że miejsce na szczycie listy jest akurat dostępne. Jeśli w danej chwili więcej klientów będzie próbowało wykupić ostatni wolny boks, zadziała prosta zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Pamiętaj, że w trakcie promowania nie możesz zmienić lokalizacji przy ogłoszeniu. Edycja lokalizacji spowoduje utratę zakupionego promowania. 

 

 

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.