Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak dodać ogłoszenie?

To bardzo proste. Nasza strona przeprowadzi Cię przez ten proces, ale jeśli wolisz o tym najpierw poczytać, ten opis jest specjalnie dla Ciebie:

Będąc na naszej stronie głównej, czyli otodom.pl spójrz w prawy górny róg ekranu. Znajdziesz tam duży zielony przycisk z napisem "Dodaj ogłoszenie". Gdy w niego klikniesz przeniesiesz się tu:

3.png

Teraz wybierz kategorię dla Twojego ogłoszenia. Gdy najedziesz myszką na jedną z siedmiu okrągłych ikonek zmieni ona swój kolor na zielony - to znaczy że możesz wybrać typ transakcji: sprzedaż lub wynajem:

                                            

Pamiętaj!,  że po opłaceniu ogłoszenia nie będziesz mógł samodzielnie zmienić kategorii ogłoszenia z powodu różnic w cenach aktywacji. 

Po kliknięciu w "Sprzedam" lub "Wynajmę" trafisz na stronę dodawania ogłoszenia.

8.png

Pamiętaj o kilku wskazówkach:

  • Zaznacz lokalizację jak najdokładniej możesz. 
  • Koniecznie pamiętaj o dodaniu zdjęć - to poprawia skuteczność oferty nawet do 3 razy. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje ogłoszenie znajdzie się na dole listy wyników i poszukującym trudniej będzie na nie trafić. 
  • Postaraj się o stworzenie ciekawego tytułu i opisu - zawrzyj tam wszystkie unikalne cechy i przewagi Twojej nieruchomości. Nie zapomnij sformatować tekstu i podzielić go na akapity - to ułatwi jego czytanie potencjalnemu Klientowi.
  • Wypełnij jak najwięcej pól formularza - takie ogłoszenia cieszą się większą popularnością.

Gdy już wszystko wypełnisz i zaakceptujesz warunki naszego regulaminu kliknij przycisk "Zobacz podgląd ogłoszenia". To przeniesie Cię do strony podglądu, z której możesz albo wrócić do edycji albo zatwierdzić ogłoszenie. 

Po zatwierdzeniu ogłoszenia wyślemy do Ciebie e-mail. Odbierz go i kliknij w zielony przycisk "Potwierdź", jaki widać na przykładowym obrazku poniżej:

Teraz możesz rozpocząć płatność za aktywowanie ogłoszenia.  Dla wszystkich opłat masz do dyspozycji przelew elektroniczny lub zwykły. Dla kwot poniżej 10 zł będziesz mógł dodatkowo wybrać opcję płatności SMS.

 

                     

 Kliknij przycisk "Zamawiam i płacę":

             

Przejdziesz wtedy na stronę operatora płatności (dla płatności SMS - Digital Virgo, dla pozostałych płatności PayU). Ze strony operatora PayU wybierasz formę płatności ( Przelew lub Karta) , a następnie będziesz mógł albo zalogować się do swojego banku, albo wygenerować różowy blankiet dla przelewu zwykłego:

4.png

5.png

 

To ile zapłacisz zależy od kategorii Twojego ogłoszenia, od tego czy nieruchomość jest na sprzedaż czy na wynajem i od dodatkowych promowań, które możesz dokupić. Zajrzyj do naszego cennika, to rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Zanim podejmiesz decyzję zobacz jakie promowania oferujemy w każdym z naszych pakietów aktywacyjnych.

Jeśli nadal masz wątpliwości, zobacz nasz poradnik video, w którym pokazujemy jak dodać ogłoszenie.

Chcesz dodać ogłoszenie w Otodom już teraz? Przejdź od razu do formularza dodawania.