Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Dlaczego lokalizacja jest istotnym parametrem oferty?

Lokalizacja to często główny wyznacznik dla osób poszukujących nieruchomości. Jedni szukają obiektów na uboczu, z dala od zgiełku, inni wręcz przeciwnie- chcą zamieszkać w centrum miasta. Dlatego wskazanie precyzyjnej lokalizacji jest niezwykle istotne.

Niestety, w Otodom zdarza się, że w parametrach ogłoszeń znajduje się informacja o błędnej lokalizacji i dopiero w opisie poszukujący może odnaleźć nieprecyzujący zapis "nieruchomość znajduję się 5-10-15…km. od wskazanej miejscowości". Rozumiemy, że ten zabieg ma zwiększać zasięg ofert, jednak ku temu służy w naszym serwisie możliwość wyboru promienia odległości, dostępna w wyszukiwarce.

Nierealne dane lokalizacyjne wprowadzają Użytkowników w błąd i zniechęcają ich do dalszych poszukiwań. Często otrzymujemy zgłoszenia od niezadowolonych Użytkowników, którzy proszą o interwencję w kwestii poprawienia parametrów lokalizacyjnych ogłoszeń.

W takich przypadkach działania podejmuje Dział Jakości, który odsyła do Was ogłoszenia, wskazując, że należy je poprawić. Zależy nam na przekazywaniu osobom poszukującym rzetelnych informacji i dostarczaniu ofert o najwyższej jakości, dlatego zwracajcie uwagę na poprawne uzupełnianie parametrów dotyczących miejscowości, dzielnicy i jeśli to możliwe ulicy, na której obiekt się znajduje.

Zapewniamy Was, że dobrze poinformowany Poszukujący chętniej nawiązuje kontakt z Ogłoszeniodawcą i szybciej nabiera do niego zaufania w czasie dalszej współpracy.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.