Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

SUPER PODBICIE CZYLI PODBICIE Z BONUSEM

Od 27 kwietnia mamy dla Ciebie ofertę podbić w promocji specjalnej. Dzięki promocji SuperPodbicie, Twoje podbite oferty będą jeszcze bardziej widoczne. Promocja potrwa do odwołania.

Na czym dokładnie polega promocja SuperPodbicie?

W momencie kiedy podbijesz ofertę zostanie ona przeniesiona nie tylko na szczyt listy ofert, ale pojawi się również tuż nad listą wyników wyszukiwania, zaraz za ogłoszeniami z wykupionym promowaniem VIP. 

Na każdej stronie listy wyników wyszukiwania dostępne są 4 takie miejsca reklamowe. Dotychczas, jeśli nie wszystkie z nich były zajęte ofertami VIP wypełnialiśmy je ogłoszeniami prywatnymi. Teraz, te wolne miejsca zajmować będą oferty podbijane.

Twoja podbita oferta będzie w tym miejscu tak długo dopóki ktoś inny nie podbije swojej oferty. Twoje podbite ogłoszenie przesunie się wówczas na kolejną pozycję w tym miejscu reklamowym. Dalsze pozycje tego miejsca reklamowego będą widoczne na kolejnych stronach listy ofert.

Pamiętaj, że wypromowana przez Ciebie oferta będzie nadal wyświetlała się na początku wyników wyszukiwania. Poszukujący trafi więc na nią dwukrotnie:

- w górnej części strony, nad listą wyszukiwania, zaraz za ofertami VIP;

- i wśród ogłoszeń w danej kategorii, które odpowiadają wpisanym wcześniej kryteriom.

 

 

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.