Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak edytować ogłoszenie?

Dodałeś złe zdjęcie, chcesz uzupełnić opis nieruchomości, a może chcesz zmienić cenę? Oczywiście możesz edytować Twoje ogłoszenie w dowolnym momencie w trakcie jego publikacji w Otodom. Aby dokonać zmian w ogłoszeniu, zaloguj się na swoje konto.

Loginem Twojego konta jest zawsze adres e-mail przypisany do oferty, natomiast jeśli do tej pory nie ustawiłeś hasła, możesz je utworzyć poprzez wybór opcji "Nie pamiętam hasła" na stronie logowania (sprawdź tutaj dodatkowe instrukcje, jak to zrobić).

Po zalogowaniu się do konta w Otodom, przejdź do zakładki Ogłoszenia > Aktywne. Pod Twoim ogłoszeniem po prawej stronie znajduje się zielony przycisk "Opcje", po kliknięciu pokażą Ci się cztery możliwości : usuń, edytuj, statystyki, podgląd.

Po kliknięciu w "edytuj" strona przekieruje Cię do formularza edycji ogłoszenia. Będziesz mógł wówczas dodać nowe zdjęcia, zmienić cenę lub opis. Pamiętaj, aby po wprowadzeniu zmian zawsze kliknąć przycisk „Zapisz”.

Jeśli nadal nie wiesz, jak edytować ogłoszenie, zobacz film "Jak zalogować się na konto i zarządzać ogłoszeniem" w przygotowanym specjalnie dla Ciebie poradniku video.