Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Badanie satysfakcji 2016

W marcu 2015 roku niezależny instytut badawczy PBS przeprowadził wśród pośredników nieruchomości badania dotyczące satysfakcji z korzystania z serwisów ogłoszeń nieruchomości.

Otodom wypadł w nich bardzo dobrze. Wynikało z nich, że najwięcej zapytań pośrednicy otrzymują z naszego serwisu. Pośrednicy wskazali też, że najwięcej zapytań kończących się sprzedażą nieruchomości pochodzi z serwisu Otodom.

Kilkanaście dni temu (luty 2016) PBS ponownie przeprowadził badania. Raport jest jeszcze bardziej obszerny, zrobiony na jeszcze większej próbie badawczej (300 pośredników), a wypadamy w nim jeszcze lepiej niż przed rokiem!

Z badań wynika, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy pracownicy biur nieruchomości korzystali głównie z Otodom.pl (98%) i Gratka.pl (75%). W Waszej subiektywnej ocenie, z portalu Otodom.pl przychodzi średnio najwięcej zapytań od klientów. Dotyczą one zarówno wynajmu nieruchomości (średnio 7 tygodniowo),  jak i sprzedaży nieruchomości (średnio 8,4 tygodniowo). Konkurencyjny serwis Gratka.pl uzyskał średnią odpowiednio: wynajem - 4,3, sprzedaż - 5,8, a z serwisem OLX.pl kontaktuje się w tygodniu odpowiednio 6,6 i 4,5 klientów.

Na tle badanych serwisów Otodom.pl uznany został za najskuteczniejszy serwis ogłoszeniowy. Aż 46% z Was uważa, że właśnie z naszego serwisu otrzymuje najwięcej zapytań kończących się sprzedażą nieruchomości. Również z Otodom przychodzi najwięcej (26%) zapytań kończących się podpisaniem umowy najmu.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.