Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak dodać ofertę sprzedaży mieszkania z inwestycji?

Wychodząc na przeciw Twoim potrzebom i aby jeszcze lepiej promować Twoje oferty z rynku pierwotnego udostępniliśmy możliwość promowania poszczególnych mieszkań, domów, lokali użytkowych  z Twojej inwestycji. Oferty takie będą powiązane z ogłoszeniami inwestycyjnymi i będą przy nich wyświetlane.

Jak dodać takie ogłoszenie?

W pierwszej kolejności dodaj poprzez zakładkę  „Ogłoszenia” inwestycję. Kiedy dodasz już inwestycję możesz ją uzupełnić o ogłoszenia poszczególnych mieszkań/domów klikając w zielony przycisk „Ogłoszenia”. Jak to zrobić zobaczysz poniżej:

Po kliknięciu w "Dodaj ogłoszenie do inwestycji” otworzy się formularz zgłoszeniowy takiej oferty, w którym należy uzupełnić podstawowe parametry takie jak rodzaj mieszkania, tytuł ogłoszenia, cena, powierzchnia itd.

Do ogłoszenia możesz dodać 4 zdjęcia. Są to zdjęcia dodatkowe, ponieważ zdjęcia z danej inwestycji będą już automatycznie zaciągnięte do Twojej oferty. W inwestycji może ich być standardowo 20, więc łącznie Twoje ogłoszenie może mieć 24 zdjęcia.

Każde z takich ogłoszeń będzie miało na samej górze oznaczenie z pomarańczowym paskiem z informacją, że mieszkanie czy dom jest częścią inwestycji. Po kliknięciu poszukujący zostanie przekierowany na stronę inwestycji.

 

Mamy nadzieję, że taka forma prezentowania zwiększy zainteresowanie Twoją inwestycję. Chcesz dodać ogłoszenie ? Przejdź od razu do formularza dodawania ogłoszenia.

 

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.