Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Nowa odsłona oferty dla developerów

Chcemy aby Twoja inwestycja była prezentowana jeszcze bardziej atrakcyjnie i zgodnie z Twoimi potrzebami. Dlatego w ofercie deweloperskiej wprowadziliśmy kilka zmian.

Do tej pory w przypadku inwestycji mogłeś dodać tylko ogłoszenia inwestycyjne,opisujące osiedle lub etap inwestycji.

Od teraz możesz już w Otodom dodać ogłoszenia poszczególnych nieruchomości. Na swoim koncie masz możliwość wprowadzenia wszystkich mieszkań, domów, lokali użytkowych i garaży będących częścią realizowanej przez Ciebie inwestycji.

Oferty te będą powiązane z Twoimi ogłoszeniem inwestycyjnym i przy nim wyświetlane. Część ogłoszeń będzie widoczna także w wynikach wyszukiwania dla danej lokalizacji czy kategorii.

"Strona główna Oferty deweloperów”

Strona główna Oferty deweloperów jest teraz bardziej przejrzysta. Zmianie uległa między innymi wyszukiwarka, która zyskała profesjonalny wygląd, a wygląda tak:

Na stronie oferty dla dewelopera publikujemy sekcję "Promowane ogłoszenia", gdzie prezentujemy inwestycje i ogłoszenia z rynku pierwotnego, do których wykupiono wyróżnienie „Strona Główna”.

Na końcu umieściliśmy formularz rejestracyjny dla tych, którzy nie mają jeszcze u nas konta. Pod formularzem znajduje się lista "polecanych deweloperów".

W tym miejscu losowo wyświetlamy logo tych z Was, którzy posiadają u nas zarejestrowane konto. Jednocześnie prezentujemy ich  sześć, a co każde pięć minut lista ulega odświeżeniu. 

 „Strona Ogłoszenia Inwestycji”

Strona inwestycji jest teraz bardziej przejrzysta. Zdjęcie Twojej inwestycji prezentujemy w wersji panoramicznej. Pamiętaj, aby zdjęcie dodane jako główne zdjęcie inwestycji prezentowało ją jak najkorzystniej.

Pod opisem inwestycji znajdziesz informacje na temat nieruchomości powiązanych z daną inwestycją. Z tego miejsca poszukujący mogą też przejść bezpośrednio do ofert mieszkań lub domów, które są jej częścią. 

Od teraz strona Twoja inwestycji jest także prezentowana w aplikacji mobilnej.

Pod listą powiązanych nieruchomości umieściliśmy nową sekcję "W pobliżu". Na prezentowanej mapce poszukujący sprawdzi, w którym miejscu zlokalizowana jest inwestycja, a także zobaczy co znajduje się w okolicy. Mapka wskaże najbliższe przystanki komunikacji miejskiej, obiekty rekreacyjne, sklepy, centra handlowe, apteki, szpitale, szkoły…

 

To najważniejsze zmiany, które wejdą w życie na kontach deweloperskich.

Mamy nadzieję, że ta mała metamorfoza spełni Twoje oczekiwania dotyczące prezentacji inwestycji w Otodom.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.