Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Raport cen ofertowych

Na stronie ogłoszenia prezentujemy „Raport cen ofertowych”. Jest to narzędzie, które pokazuje Tobie jaka jest średnia oferowanych cen za nieruchomość w podobnej kategorii czy lokalizacji.

Przedział cenowy jest wyliczany na podstawie danych z ogłoszeń dostępnych w Otodom. Wyniki wyświetlane na stronie ogłoszenia są średnią z cen ofertowych. Przy obliczeniach bierzemy pod uwagę kategorię, liczbę pokoi oraz lokalizację. W przypadku lokalizacji jest to średnia z co najmniej 20 ogłoszeń.

Raport ukazuje Tobie jak cena danej nieruchomości prezentuje się na tle innych ofert w podobnej kategorii ( np. mieszkanie dwupokojowe) czy lokalizacji. Wskazuje również jaka ilość ogłoszeń w tych kryteriach ma w Otodom niższą cenę. W tym miejscu wskazujemy też Tobie nieruchomości o podobnych parametrach i zbliżonej lokalizacji.

Dla mieszkań i domów poniżej wyświetlamy średnie ceny ofertowe oraz ceny za m2 dla danej lokalizacji z wyszczególnieniem dzielnicy oraz całego miasta W przypadku działek jest to miejscowość i powiat lub województwo. Pokazujemy także czy cena oferty znajduje się powyżej czy poniżej średniej oraz jak prezentuje się na tle nieruchomości o większym lub mniejszym metrażu.

W tej sekcji prezentujemy także trendy cenowe oparte na cenach historycznych z Otodom dla podobnych nieruchomości. Porównujemy również ceny ofertowe sprzedaży z cenami wynajmu w podobnej okolicy, a także jak wygląda średnia cena za wynajem nieruchomości. Takie informacje mogą być pomocne jeśli poszukujesz nieruchomości z przeznaczeniem właśnie pod wynajem.

Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność pozwoli Tobie jeszcze wygodniej wyszukać ofert odpowiadających Twoim potrzebom.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.