Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jakie zdjęcia dodać w ogłoszeniu?

Bardzo istotną częścią Twojej oferty są zdjęcia. Ważne więc, aby były wysokiej jakości, tak by jak najlepiej zaprezentowały oferowaną przez Ciebie nieruchomość. 

Do jednego ogłoszenia możesz dodać maksymalnie 20 zdjęć w formacie JPG, PNG lub GIF.

Poniżej zamieszczamy kilka wskazówek, dotyczących zdjęć, jakie powinieneś dodać do ofert prezentowanych w Otodom:

1. Większość aparatów, także telefonicznych robi zdjęcia w formacie 4:3.  Jeśli dodasz fotografie do Otodom w takim formacie, zostaną  minimalne przycięcie na górze oraz na dole. 

 

2. Nie zalecamy Tobie umieszczania fotografii w formacie pionowym czy panoramicznym. W przypadku zdjęcia pionowego górna i dolna jego część zostanie usunięta i nie będzie ono w pełni prezentowało Twojej oferty. W przypadku zdjęcia panoramicznego przycięte zostaną jego boki. Dopiero kiedy poszukujący kliknie na miniaturkę, przejdzie do galerii pełnoekranowej, gdzie będzie mógł zobaczyć zdjęcie w całości.

Poniżej możesz zobaczyć przykłady jak w Otodom prezentowane byłyby zdjęcia pionowe czy panoramiczne.

 

 

3. Aby wyświetlane zdjęcie było wyraźne i jak najlepszej jakości warto umieścić je w wymiarze 830X500 pixeli. Minimalne wymiary zdjęcia wynosi 400x300 pixeli, maksymalny rozmiar zdjęcia nie może przekroczyć 5MB. Jeśli dodasz je w mniejszym formacie zostaną rozciągnięte i mogą wyglądać dla poszukującego mniej atrakcyjnie.

Zobacz jaka jest różnica w prezentacji takiej fotografii.

Pamiętaj, że zdjęcia są jednym z najważniejszych elementów Twojej oferty i zachęcają osoby poszukujące do zainteresowania się ofertą i nawiązania kontaktu.