Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jakie zdjęcia dodać do ogłoszenia?

Bardzo istotną częścią Twojej oferty są zdjęcia. Ważne więc, aby były wysokiej jakości, tak by jak najlepiej zaprezentowały oferowaną przez Ciebie nieruchomość.

Poniżej zamieszczamy kilka wskazówek, dotyczących zdjęć, jakie powinieneś dodać do ofert prezentowanych w Otodom:

1. Większość aparatów, także telefonicznych robi zdjęcia w formacie 4:3.  Jeśli dodasz fotografie do Otodom w takim formacie, zostaną  minimalne przycięcie na górze oraz na dole. 

 

2. Nie zalecamy Tobie umieszczania fotografii w formacie pionowym czy panoramicznym. W przypadku zdjęcia pionowego górna i dolna jego część zostanie usunięta i nie będzie ono w pełni prezentowało Twojej oferty. W przypadku zdjęcia panoramicznego przycięte zostaną jego boki. Dopiero kiedy poszukujący kliknie na miniaturkę, przejdzie do galerii pełnoekranowej, gdzie będzie mógł zobaczyć zdjęcie w całości.

Poniżej możesz zobaczyć przykłady jak w Otodom prezentowane byłyby zdjęcia pionowe czy panoramiczne.

 

 

3. Aby wyświetlane zdjęcie było wyraźne i jak najlepszej jakości warto umieścić je w rozmiarze 830X500 pixeli. Jeśli dodasz je w mniejszym formacie zostaną rozciągnięte i mogą wyglądać dla poszukującego mniej atrakcyjnie.

Zobacz jaka jest różnica w prezentacji takiej fotografii.

Pamiętaj, że zdjęcia są jednym z najważniejszych elementów Twojej oferty i zachęcają osoby poszukujące do zainteresowania się ofertą i nawiązania kontaktu.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.