Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Zmiana ceny ofert VIP

Już od 13.10 będziesz mógł skorzystać z oferty VIP w nowej, niższej cenie, w trzech wariantach czasowych: na 3, 7 i 15 dni:

Warszawa:

  • 3 dni - 199 zł netto (244,77 zł brutto),
  • 7 dni - 349 zł netto (429,27 zł brutto),
  • 15 dni - 499 zł netto (613,77 zł brutto).

Wrocław, Kraków, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Łódź, Białystok, Szczecin, Lublin, Koszalin lub Częstochowa:

  • 3 dni - 99 zł netto (121,77 zł brutto),
  • 7 dni - 199 zł netto (244,77 zł brutto),
  • 15 dni - 299 zł netto (367,77 zł brutto).

pozostałe miasta:

  • 3 dni - 79 zł netto (97,17 zł brutto),
  • 7 dni - 129 zł netto (158,67 zł brutto),
  • 15 dni -199 zł netto (244,77 zł brutto).

Jak zakupić ofertę VIP ?

Dla wybranego ogłoszenia ofertę VIP możesz wykupić na 3, 7 lub 15 dni. Wystarczy zalogować się na konto w Otodom a sama aktywacja wygląda podobnie jak w przypadku innych promowań. Jeżeli dla Twojego ogłoszenia inwestycyjnego nie zaznaczyłeś pola "typ oferowanych nieruchomości: mieszkania/domy/lokale użytkowe" poprosimy Cię o zrobienie tego w momencie aktywacji promowania. W ten sposób zdecydujesz, na którą listą wyników Twoja inwestycja będzie prezentowana. 

Uwaga! Pamiętaj, że dla każdej listy wyników wolne są tylko 4 miejsca na reklamę VIP. Wykupić promowanie możesz tylko wtedy, gdy w danym momencie w wybranym mieście i typie nieruchomości jest wolny boks reklamowy. Jeżeli żadna oferta nie jest promowana, nie wyświetlamy boksu z ofertami VIP. W takim przypadku możesz jako pierwszy wykupić ofertę VIP i wyświetlać swoje ogłoszenie w prestiżowej lokalizacji listingu. Pozostałe wolne sloty zostaną wypełnione ogłoszeniami prywatnymi.

Żeby sprawdzić, czy jest wolne miejsce na promocję Twojej oferty zaloguj się na swoje konto w Otodom i kliknij przycisk "Promuj" przy danym  ogłoszeniu. Jeśli opcja "oferta VIP" będzie widoczna, oznacza to, że miejsce na szczycie listy jest akurat dostępne. Jeśli w danej chwili więcej klientów będzie próbowało wykupić ostatni wolny boks, zadziała prosta zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Pamiętaj, że w trakcie promowania nie możesz zmienić lokalizacji przy ogłoszeniu. Edycja lokalizacji spowoduje utratę zakupionego promowania. 

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.