Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Znalazłeś super okazję? Sprawdź wiarygodność oferty!

Zainteresowało Cię mieszkanie na sprzedaż/ wynajem w bardzo atrakcyjnej cenie i w dobrej lokalizacji? Napisałeś wiadomość, a w odpowiedzi otrzymałeś adres strony zewnętrznej i prośbę o rejestrację? Co więcej w trakcie rejestracji okazało się, że musisz zapłacić za możliwość uzyskania informacji na temat precyzyjnej lokalizacji i danych kontaktowych właściciela?

Uważaj! Najprawdopodobniej nieruchomość, która Cię zaciekawiła nie istnieje, a ktoś chce Cię nabrać. Nieważne, czy mowa o 99zł., 129zł., 199zł. czy o innej kwocie - nie dokonuj wpłaty. Uważnie przeczytaj regulamin strony, na której się znalazłeś - zwłaszcza punkty mówiące o odpowiedzialności i ewentualnych reklamacjach. Jeśli serwis nie bierze odpowiedzialności za prezentowane informacje, a w przypadku wniosku o zwrot kosztów pobiera np. wysoką opłatę manipulacyjną 100zł. - dla własnego bezpieczeństwa nie rejestruj się.

Pamiętaj także, aby zgłosić podejrzane ogłoszenie administratorom strony i pomóż uchronić przed niewiarygodną ofertą inne osoby poszukujące nieruchomości.

Wszystkie oferty, które budzą Twoje wątpliwości w Otodom, zgłoś na adres zasady@otodom.pl.