Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Co to jest przenumerowanie?

Czy wiesz, co to jest PRZENUMEROWANIE? W Otodom definiujemy je jako: ponowne dodanie ogłoszenia dotyczącego tej samej nieruchomości, w czasie krótszym niż 30 dni od momentu wygaśnięcia/ usunięcia poprzedniej oferty.

Co to oznacza w praktyce?

  • Jeśli po upływie 30 dni od momentu dodania ogłoszenia jest ono nadal aktualne, nie usuwaj go. Korzystasz z programu do eksportu? Ogłoszenie przedłuży się automatycznie na kolejne 30 dni. Obsługujesz swoje oferty z poziomu panelu klienta Otodom? Skorzystaj z opcji Przedłuż.
  • Jeśli z różnych przyczyn musiałeś dezaktywować ogłoszenie na kilka dni, jednak wróciło ono do obiegu - skorzystaj z opcji przywrócenia oferty z tym samym numerem ID. W panelu Otodom będzie widoczny przycisk Wznów - skorzystanie z tej opcji nie wygeneruje wystawienia! Jeśli jednak ogłoszenie było niewidoczne przez dłuższy czas, zobaczysz przycisk Aktywuj - tutaj naliczymy wystawienie.
  • Jeśli jednak ponownie masz w swojej ofercie nieruchomość, która przez dłuższy czas nie była dostępna - dotyczy to w szczególności wynajmu - możesz dodać ją z nowym numerem i nie będzie to naruszać Regulaminu. Pamiętaj jednak, że minimalny czas jaki musi upłynąć od momentu zniknięcia ogłoszenia z Otodom do jego przywrócenia na strony naszego serwisu to 30 dni.

Dodawanie ogłoszeń niezgodnie z powyższymi wskazówkami to jedno z naruszeń, które traktujemy priorytetowo. Nasze działania w tym obszarze mają na celu zapewnienie wszystkim firmom możliwości funkcjonowania w Otodom na identycznych zasadach - bo w Otodom zasady są identyczne dla wszystkich Użytkowników.

Jednocześnie pamiętaj, że jeśli chcesz aby Twoja oferta pojawiła się na górze wyników wyszukiwania, zawsze możesz skorzystać z PODBICIA.