Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Zmiana cen abonamentów dla biur nieruchomości

20 lutego 2019 wprowadzimy w Otodom nową strukturę abonamentów dla biur nieruchomości.

Co się zmieni?

/ Zwiększy się liczba przedziałów abonamentowych.

Dzięki tak rozbudowanemu cennikowi, przekroczenie przedziału nawet o jedno wystawienie, będzie wiązać się z mniejszą różnicą w opłacie. Pierwszy przedział zakłada (tak jak dotychczas) do 20 wystawień. Następne abonamenty zmieniają się już co 10 wystawień. Natomiast mając 150 ofert, za każde następne wystawienie zostanie doliczone 3 zł.

/ Zmieni się struktura i wysokość cen.

Zachęcamy do analizy cennika, ponieważ jego nowa struktura spowoduje, że dla niektórych biur nieruchomości cena abonamentu obniży się, a w kilku przedziałach abonamentowych ceny będą wyższe. Będą również takie, w których kwota nie ulegnie zmianie.

Poniżej przedstawiamy tabelę z nową strukturą abonamentów Otodom (obowiązująca od 20 lutego 2019 r.)

* Wszystkie ceny w powyższej tabeli są cenami netto. 

Wierzymy, że inwestycje, które czynimy w nasz serwis, zespół i działania promocyjne przekładają się na skuteczność i satysfakcję ze współpracy z Otodom. Od wielu lat jesteśmy w świadomości internautów pierwszym wyborem w poszukiwaniach nieruchomości i najpopularniejszym serwisem nieruchomości w Polsce. Wystawiając oferty w Otodom dociera się do blisko 3 razy większej liczby poszukujących (sprawdź dane regionalne PBI/Gemius) niż w drugim co do wielkości serwisie oraz do tych, którzy nie odwiedzają innych serwisów (zobacz artykuł o współogladalności). W tym roku również pojawimy się na ekranach telewizyjnych z nową reklamą.

Zmiany w abonamentach wejdą w życie od 20 lutego. Oznacza to, że pojawią się dopiero na fakturze obejmującej okres rozliczeniowy, który rozpocznie się od 20 lutego 2019 roku.

Masz pytania dotyczące konta i rozliczeń z Otodom w kontekście planowanych zmian? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania w artykule: Zmiana cen abonamentów dla biur nieruchomości - FAQ.