Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak dodać inwestycję w Otodom?

Na koncie deweloperskim w Otodom masz możliwość dodania ogłoszenia inwestycji i wypromowania jej zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. 

Aby dodać inwestycję, zaloguj się do swojego konta w Otodom, a następnie wybierz przycisk "Dodaj inwestycję" widoczny w prawym górnym rogu. 

mceclip0.png

W kolejnym kroku zobaczysz formularz - uzupełnij wszystkie niezbędne informacje na temat Twojej inwestycji (na poniższym obrazku widać tylko część pól). Zachęcamy do wypełnienia jak największej liczby pól, dzięki czemu poszukujący otrzymają komplet informacji o Twojej inwestycji. 

mceclip1.png

Po uzupełnieniu wszystkich informacji, przejdź do podglądu ogłoszenia (przycisk "Zobacz podgląd ogłoszenia"). Po zatwierdzeniu podglądu ogłoszenia będziesz mógł aktywować ogłoszenie na okres 30 dni. W tym kroku możliwe będzie również wybranie promowań dostępnych w Otodom, tak aby Twoja inwestycja była lepiej widoczna dla osób poszukujących. 

Poniżej przykład, jak może być prezentowana inwestycja deweloperska w Otodom.

Bez_nazwy.png

Pamiętaj! Warto dodać wszystkie mieszkania, domu lub lokale do danej inwestycji. Dzięki temu zwiększysz widoczność swojej inwestycji dla poszukujących w Otodom. Możesz dodać nielimitowaną liczbę ogłoszeń w ramach każdej inwestycji. Jak to zrobić? Sprawdź w naszym artykule: Jak dodać mieszkania, domy lub lokale do inwestycji?