Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Ktoś zmienił lokalizację mojego ogłoszenia

Często zdarza się, że przy ogłoszeniach zaznaczana lokalizacja jest niezgodna z rzeczywistością. Można potwierdzić to czytając opisy takich ogłoszeń. Przykładowo - na mapie zaznaczony jest Kalisz, podczas gdy opis wskazuje, że nieruchomość leży w Tłokini Kościelnej ok. 10 km pod Kaliszem.

Zależy nam na prezentowaniu lokalizacji w możliwie najbardziej precyzyjny sposób, dlatego takie ogłoszenia są przez nas poprawiane.

Pamiętaj, że ustawienie prawidłowej lokalizacji przy ogłoszeniu jest bardzo ważne z punktu widzenia jakości Twojego ogłoszenia i potencjalnych nabywców.

Wyobraź sobie, że sam poszukujesz mieszkania lub domu w Kaliszu. Jeżeli nie zmienilibyśmy lokalizacji na liście wyszukiwania dla miasta Kalisz, musiałbyś przebierać w ogłoszeniach ze wszystkich ościennych miejscowości. Nie jest to wygodne dla poszukujących nieruchomości w konkretnej lokalizacji. Wiemy o tym właśnie od Twoich potencjalnych klientów, zgłaszających nam niepoprawnie podane lokalizacje.

W Otodom zakładamy, że gdybyś szukał domu w mieście Kalisz oraz miejscowościach ościennych zaznaczyłbyś odpowiedni promień odległości w naszej wyszukiwarce:

Pozwól poszukującym samodzielnie zadecydować o tym jakie ogłoszenia przeglądają i zaznacz lokalizację zgodnie ze stanem rzeczywistym. Jeśli tego nie zrobisz, poprawimy ogłoszenie za Ciebie.

 

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.