Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Zdjęcia- wizytówka oferty

Pierwsze, na co Poszukujący zwracają uwagę po wpisaniu kryteriów wyszukiwania i wyświetleniu listingu ogłoszeń, to zdjęcia. Stanowią one wizytówkę oferty i często decydują o tym, czy Kontrahent wykona kolejny krok dalej i uda się do opisu nieruchomości lub formularza kontaktowego.

Oczywiście powinny być one wysokiej jakości, wykonane z pomysłem i dobrze oświetlone. Jednak najważniejsze jest, aby ukazywały przedmiot ogłoszenia. Oprócz standardowych zdjęć warto jest zamieścić rzuty obiektów bądź mapki geodezyjne, ukazujące umiejscowienie nieruchomości.

Zdjęcia są obecnie elementem koniecznym do zamieszczenia ogłoszenia w Otodom. Ponadto nie można zastępować ich elementami graficznymi takimi jak plansze informacyjne, czy logo firmy.

Oczywiście logo posiada swoje dedykowane miejsce, więc warto jest je umieszczać we wskazanym miejscu, w celu promocji biura. W tym celu wystarczy zalogować się do panelu w Otodom i przejść do zakładki Ustawienia> Dane ogólne.

Ważne jest także, by oznaczać zdjęcia półprzezroczystym, dyskretnym znakiem wodnym, który chroni je przed wykorzystaniem materiałów przez osoby trzecie. Z drugiej strony zamieszczajcie tylko fotografie do których posiadacie prawa autorskie aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji ze strony osób, które zdjęcia wykonały.

Niestety zdarza się, że zamieszczane przez Was zdjęcia są niezgodne z powyższymi zapisami i są one przez nas usuwane. Co ważne, jeśli wszystkie fotografie w danej ofercie będą niepoprawne, całe ogłoszenie zniknie z naszego serwisu do momentu jego uzupełnienia.

Dbajcie także o poprawną wielkość zdjęcia- minimalne wymiary wynoszą 400x300 pikseli. Co ważne, najlepiej prezentują się w Otodom zdjęcia w proporcji 5:3.

Pamiętajcie, że możecie dodać aż do 20 zdjęć w jednym ogłoszeniu- korzystajcie z tej możliwości. Dobre, zachęcające do wizyty zdjęcie zwiększy szansę na nawiązanie kontaktu.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.