Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak dodać mieszkania, domy lub lokale do inwestycji?

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom i aby jeszcze lepiej promować Twoje ogłoszenia z rynku pierwotnego oferujemy Ci możliwość dodania i promowania poszczególnych mieszkań, domów, lokali użytkowych przynależących do Twojej inwestycji. Takie pojedyncze ogłoszenia będą zawsze powiązane z ogłoszeniem inwestycji i będą przy nich wyświetlane.

Jak dodać takie ogłoszenie?

Jeśli Twoja inwestycja jeszcze nie jest aktywna w Otodom, zacznij od dodania ogłoszenia inwestycji. W artykule Jak dodać inwestycję w Otodom? opisujemy krok po kroku jak to zrobić. 

Gdy Twoja inwestycja jest już aktywna w Otodom, w zakładce "Ogłoszenia" przy danej inwestycji znajdziesz zielony przycisk "Ogłoszenia (0)", który wskazuje, ile pojedynczych ogłoszeń jest dodanych w ramach danej inwestycji. Po kliknięciu w ten przycisk, zobaczysz listę ogłoszeń przypisanych do danej inwestycji.

mceclip0.png

mceclip1.png

Po kliknięciu w przycisk "Dodaj ogłoszenie do inwestycji” (widoczny w prawym górny rogu), otworzy się formularz dodawania ogłoszenia do inwestycji, w którym należy uzupełnić podstawowe parametry takie jak rodzaj nieruchomości, tytuł ogłoszenia, cena, powierzchnia itd. Podobnie, jak w przypadku ogłoszenia inwestycji warto wypełnić możliwie jak największą liczbę pól, aby zapewnić poszukującym jak możliwe dużo informacji na temat danej nieruchomości. 

mceclip2.png

Do ogłoszenia pojedynczego mieszkania lub domu możesz dodać 4 zdjęcia. Są to zdjęcia dodatkowe, ponieważ zdjęcia z Twojej inwestycji będą już automatycznie prezentowane w tym ogłoszeniu. W inwestycji możesz dodać maksymalnie 20 zdjęć, więc łącznie Twoje ogłoszenie może mieć 24 zdjęcia.