Dodaj ogłoszenie

W czym możemy pomóc?

Strona jest niedostępna. Kliknij tutaj by uzyskać więcej informacji.

Jak edytować ogłoszenie?

Dodałeś złe zdjęcie, a może chcesz zmienić cenę swojej nieruchomości?

Masz taką możliwość również po dodaniu ogłoszenia na Otodom, już w trakcie jego emisji.

Aby dokonać  zmian w swoim ogłoszeniu w pierwszej kolejności zaloguj się na swoje konto. Loginem jest adres e-mail przypisany do oferty, natomiast jeśli nie ustawiłeś hasła można je wygenerować poprzez kliknięcie w "Nie pamiętam hasła".

Następnie przejdź do zakładki Ogłoszenia > Aktywne. Pod Twoim ogłoszeniem po prawej stronie znajduje się zielony przycisk "Opcje", po kliknięciu pokażą Ci się cztery możliwości : zakończ, przedłuż, edytuj, statystyki, podgląd.

Po kliknięciu w "edytuj" strona przekieruje Cię do formularza edycji ogłoszenia. Będziesz mógł wówczas dodać nowe zdjęcia, zmienić cenę lub opis. Pamiętaj aby po wprowadzeniu zmian zawsze kliknąć przycisk „Zapisz”.

Jeśli dodasz ofertę złej kategorii (np. zamiast w domy na sprzedaż, dodaj w domy na wynajem) napisz do Centrum Pomocy z prośbą o zmianę tej kategorii podając numer ogłoszenia.

Jeśli nadal nie wiesz, jak edytować ogłoszenie, zobacz film "Jak zalogować się na konto i zarządzać ogłoszeniem" w przygotowanym specjalnie dla Ciebie poradniku video.

 

Otodom w Twoim telefonie. Zawsze pod ręką.